WONDERLOOK to pomysł, który wywodzi się z pasji do szeroko pojętego fryzjerstwa. Chęć profesjonalizacji w tej dziedzinie spowodował, że w 2003 roku powstała firma WELLMAR. Od początku nasze miejsce na mapie to Gorzów Wielkopolski, ale już od dawna pracujemy globalnie dostarczając szeroki wachlarz produktów i usług.

Nasza działalność opiera się na dostarczaniu profesjonalnych kosmetyków, oraz sprzętu i wyposażenia do salonów fryzjerskich. W ciągu 15 lat dzięki nam powstało wiele nowych salonów fryzjerskich, które zaufały nam przy tworzeniu własnego biznesu.

Od zawsze stawiamy nie tylko na sprzedaż, ale również na szkolenia i wsparcie ponieważ wierzymy, że profesjonalne podejście do włosów wiąże się z wieloma aspektami pracy twórczej. Właśnie dlatego dużą wagę przywiązujemy do edukacji.

Branża fryzjerska to branża dynamiczna, a my ciągle chcemy się rozwijać, poszukiwać nowych rozwiązań, marek fryzjerskich i dopasowywać je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego powstał sklep WONDERLOOK.pl dzięki któremu chcemy dotrzeć również do Ciebie z naszą profesjonalną linią kosmetyków.

Zaufało nam wielu. Dołącz do nas!